Napisz do nas

wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

ul. Szronowa 7

53-023 Wrocław

 

 

tel.      +48 662 363 841

email: frasdesign.office@gmail.com

             biuro@injectpro.pl

 

AUKCJE INJECTPRO CNC
CNC INJECTPRO INSTA
INJECTPRO CNC YT

COPYRIGHT © InjectPro 2021

Ploter frezujący 1520

Pole robocze 2000x1500x300

 

Ploter CNC 1520 do obróbki drewna, tworzyw sztucznych i metali. Solidna Konstrukcja, najwyżeszej klasy sterownie. Znajduje zastosowania w każdej dziedzinie przemysłu.

 

Cena: 44 000,00 PLN brutto

Więcej informacji

Ploter frezujący 1525

Pole robocze 2500x1500x300

 

Ploter CNC 1525 do obróbki drewna, tworzyw sztucznych i metali. Solidna Konstrukcja, najwyżeszej klasy sterownie. Znajduje zastosowania w każdej dziedzinie przemysłu.

 

Cena: 49 900,00 PLN brutto

Więcej informacji

Ploter frezujący 2030

Pole robocze 3000x2000x300

 

Ploter CNC 2030 do obróbki drewna, tworzyw sztucznych i metali. Solidna Konstrukcja, najwyżeszej klasy sterownie. Znajduje zastosowania w każdej dziedzinie przemysłu.

 

Cena: 58 600,00 PLN brutto

Więcej informacji

Oprogramowanie simCNC zostało stworzone w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania, dzięki temu działa na wszystkich najważniejszych platformach systemowych: Windows, Linux oraz macOS. Interfejs programu jest szybki i responsywny, tak aby był gotowy zawsze i na każde skinienie – jak przystało na narzędzie, którego używa się z przyjemnością.

 

Oprogramowanie simCNC zapewnia niespotykaną dotychczas dynamikę i precyzję ruchu wśród oprogramowań autorskich. Osiągnięto to dzięki zastosowaniu profilu krzywej S a także wyrafinowanych algorytmów optymalizacji trajektorii ruchu.  

 

Oznacza to, że maszyna jednocześnie może być:

 

  • szybka,

  • dynamiczna,

  • wpływa to ogromnie na skrócenie czasu obróbki, wydłużenie żywotności narzędzi i mechaniki samej maszyny. Program simCNC jest wyposażony w język skryptowy Python,

  • precyzyjna,

  • proces obróbki płynny i jednostajny.  

 

simCNC przenosi jakość na nieporównanie wyższy poziom, gdyż w obliczeniach uwzględnia to, by przyspieszenie zmieniało się stopniowo. Potocznie nazywa się to profilem „S” prędkości. W praktyce trwa to często ułamki sekund, ale sprawia ogromną różnicę, którą odczuje się na każdej obrabiarce – lekkiej, ciężkiej, amatorskiej czy profesjonalnej. Zarówno na silnikach krokowych jak i serwo. W połączeniu ze wspomnianymi zaawansowanymi algorytmami analizy i matematycznej optymalizacji pozwala to na uzyskanie doskonałej jakości powierzchni, skrócenie czasu obróbki i znaczne zmniejszenie zużycia mechaniki obrabiarki.

 

Do tego wszystkiego potrzeba jeszcze zaawansowanej elektroniki, która jest w stanie przetworzyć w czasie rzeczywistym strumień danych o ruchu i bez zniekształceń przekazać je do napędów osi. Dlatego stworzyliśmy również serię sterowników CSMIO/IP, które do komunikacji z komputerem wykorzystują połączenie sieciowe Ethernet i są oparte na szybkich mikroprocesorach, a część z nich dodatkowo wykorzystuje autorskie rozwiązania sprzętowe w specjalizowanych czipach FPGA. Kontrolując zarówno oprogramowanie jak i sprzęt jesteśmy w stanie dostarczyć kompletny system, którego składowe części pasują do siebie idealnie, a konfiguracja ograniczona jest do minimum.

Program simCNC używa popularnego, standardowego języka opisu trajektorii ISO G-Code, jednak podczas wczytywania jak i pracy analizuje każdy segment, łuk czy narożnik i praktycznie tworzy wszystkie kształty na nowo, używając zaawansowanych matematycznych algorytmów.

 

Uwzględnianych jest wiele zmiennych, takich jak np. zadana tolerancja, prędkości, przyspieszenia i rodzaj krzywizn, by wygenerować dane dla sterownika i napędów osi w taki sposób, aby ruch był dokładny, płynny i szybki.

 

W wielu konkurencyjnych programach ruch generowany jest w taki sposób, że prędkość i pozycja maszyny zmieniają się płynnie, natomiast przyspieszenie skokowo. To tak zwany trapezowy profil prędkości. Na niskich wartościach przyspieszeń, rzędu 100-1000mm/s2 nie jest to bardzo mocno zauważalne, ale powoduje między innymi gorszą jakość obrabianej powierzchni i szybsze zużywanie się elementów mechanicznych, które skoki przyspieszenia odbierają jak uderzenia. Z kolei wysokie przyspieszenia (>1000mm/s2) są przy trapezowym profilu prędkości praktycznie nieużywalne.

Cena:

2363,45 PLN netto

OPROGRAMOWANIE SIM CNC

EMAIL CNC
MAIL KONTAKT

+48 662 363 841

FRASDESIGN.OFFICE@GMAIL.COM

Plotery frezujące CNC i frezarki CNC Injectpro to maszyny o solidnej konstrukcji, wykonene ze stali i odlewanego żeliwa, wyposażone w wysoce zaawansowane i najnowocześniejsze układy sterowania. Zapewnia to doskonałą precyzję i powtarzalność obróbki oraz intuicyjną i prostą obsługę.
KONTAKT TELEFON
INJECTPRO ALLEGRO
  1. pl
  2. en